Honeywell PX45A 12 dots/mm (300 dpi), disp. (colour), RTC, Ethernet, multi-IF [PX45A00000000300]
label printer, thermal transfer, 12 dots/mm (300 dpi), media width (max.): 120 mm, print width (max.): 110 mm, speed (max.): 300 mm/s, Ethernet (10/100 Mbit), multi-interface (RS232, USB), RAM: 256 MB, Flash: 512 MB, display (colour), real time clock, incl.: power cable (EU, US)