Honeywell RT10A, Outdoor, 2D, SR, USB, BT, Wi-Fi, 4G, NFC, Android, GMS [RT10A-L1N-17C12S1E]
Tablet PC, 2D, imager (standard range, N6703), 25,7cm (10,1 " ), Cam (13MP), front camera (8MP), brightness: 800cd, USB (3.0, type A, type C), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), audio, 4G (LTE), NFC, Micro SD-Slot, resolution: 1920x1200 pixels, Qualcomm Octa Core, 2.2GHz, RAM: 4 GB, Flash: 32 GB, Android (9.0), protection class: IP65, incl.: power supply unit, Google Mobile Services, battery, stylus-pen, order separately: power cable
In Stock
  • Type
  • Screen size, inhes
  • Screen size, inch
  • Brand
  • Group
Terms and Conditions
30-day money-back guarantee
Shipping: 2-3 Business Days
This content will be shared across all product pages.
Type: Item / Unit
Screen size, inhes: 8.1 - 12.0 inch