Labels (Thermal), label roll, TSC, thermal paper, W 148mm, H 210mm [38-T148210-11LF]
label roll, TSC, thermal paper, premium coated, for midrange/high end printers, direct thermal, core: 76mm, diameter 203mm, dimensions, W 148mm, H 210mm, labels/roll 800 labels/roll